Autoruitschade

Heeft uw auto een sterretje in de voorruit? Dankzij de samenwerking met onze partner Glassdrive is de autoruitschade bij ons binnen de kortste keren afgerond. Laat snel één van onze herstellers naar de ruit kijken, voordat het sterretje groter wordt. De ruit hoeft niet in alle gevallen meteen vervangen te worden. Wij kijken altijd eerst of het mogelijk is de ruit te repareren, zodat u een hoop tijd en geld bespaart.

Laat autoruitschade snel herstellen

Ook bij een klein sterretje in de ruit is het belangrijk dat u het zo snel mogelijk laat repareren. Een klein sterretje kan namelijk tijdens het rijden ineens een grote barst vormen. Een barst brengt niet alleen de bestuurder en passagiers in gevaar, maar kan er ook voor zorgen dat de auto bij de APK-keuring wordt afgekeurd. Zorg dus dat de auto snel weer in goede staat verkeerd en laat de autoruit repareren door Glassdrive bij een van onze schadeherstel vestigingen. Als u meerdere auto´s tegelijk wilt aanbieden voor ruitherstel, behoort herstellen bij u op locatie ook tot de mogelijkheden.

Autoruit vervangen

Als de schade in de voorruit kleiner is dan een twee euro muntstuk en niet het gezichtsveld van de bestuurder hindert, kunnen wij de schade repareren. Reparatie van de autoruitschade is een stuk goedkoper dan vervanging van de hele autoruit. Daarbij kost het veel minder tijd om de ruit te herstellen. Het is echter niet in alle gevallen mogelijk om de ruit te sparen. Wanneer de autoruitschade te groot is, is het noodzakelijk om de autoruit te vervangen. Dit is geen punt bij Reco Automotive. Wij zorgen er samen met Glassdrive voor dat de autoruit zo snel mogelijk weer in goede staat verkeerd. Interesse? Neem contact met ons op en bespreek samen met ons de mogelijkheden. Ben u een particuliere klant en wilt u een afspraak maken op 1 van onze vestigingen of meer informatie over uw schade? Neem dan contact op met de vestiging van uw keuze door hieronder de juiste vestiging te selecteren. U komt dan op de site van de betreffende vestiging terecht.

Al onze autoruitherstel vestigingen op een rij:

Glassdrive Almere Stad

Randstad 22-31
1316 BR Almere-Stad
Tel. 088-7301306
almere@glassdrive.nl

Glassdrive Amsterdam

Lemelerbergweg 36 D
1101 AH Amsterdam
Tel. 088-7301304
amsterdam@glassdrive.nl

Glassdrive Breukelen

Corridor 13
3621 ZA Breukelen
Tel. 088-7301310
Breukelen@glassdrive.nl

Glassdrive Haarlem

Beijnesweg 12
2031 BB Haarlem
Tel. 088-7301301
haarlem@glassdrive.nl

Glassdrive Heemstede

Nijverheidsweg 24
2102 LL Heemstede
Tel. 088-7301309
heemstede@glassdrive.nl

Glassdrive Hoofddorp

Robijnlaan 4
2132 WX Hoofddorp
Tel. 088-7301302
hoofddorp@glassdrive.nl

Glassdrive Purmerend

Kwadijkerkoogweg 7
1442 LA Purmerend
Tel. 088-7301308
purmerend@glassdrive.nl

Glassdrive Sassenheim

Anton Philipsweg 11
2171 KX Sassenheim
Tel. 088-7301311
sassenheim@reco.nl

Glassdrive Weesp

Flevolaan 31
1382 JX Weesp
Tel. 088-7301303
weesp@glassdrive.nl

Waarom autoruitschade bij RECO

  • Ruit vervanging
  • Bij u op locatie
  • Ruit reparatie
  • Betrouwbaar
  • Vakkundig
  • Snel