Spotrepair

Heeft u auto’s met een kras of andere kleine schade? Met spotrepair kunnen wij samen met onze partner Joustra Merkenherstel de schade zeer plaatselijk herstellen. We spuiten alleen het plekje van de schade in plaats van het hele onderdeel. Kleine krassen, zoals een kras van een autosleutel of takken, zijn binnen de kortste keren verdwenen. Beschikt u over meerdere auto’s met krassen? In dat geval komen wij graag naar u toe om de auto’s te herstellen.

De voordelen van spotrepair

Door alleen het plekje van de schade te spuiten in plaats van het hele onderdeel, bespaart u tijd, geld en materiaal. Met spotrepair herstellen we kleine schades binnen een mum van tijd, zonder gebruik te hoeven maken van een dure spuitcabine. Bovendien kunt u bij ons ook terecht voor het uitdeuken van de auto, zonder dat de auto hoeft te worden gespoten. Wij gebruiken strijklicht om de deuk op te zoeken. Door middel van een masserende techniek met speciaal gevormde stangen zijn wij in staat het deukje vakkundig en efficiënt te verwijderen, zonder de auto te hoeven spuiten. Deze methode is niet alleen beter voor het milieu, maar ook voor uw portemonnee. Bovendien kost het minder tijd om een deukje op deze manier te verwijderen.

Neem contact met ons op

Wilt u snel korte metten maken met kleine krassen of deukjes op uw auto? Lever de auto bij ons in en wij zorgen ervoor dat de lak van de auto er weer zo goed als nieuw uitziet. Als u meerdere auto´s tegelijk wilt aanbieden voor restylen, behoort herstellen bij u op locatie ook tot de mogelijkheden. Heeft u interesse in spotrepair en uitdeuken zonder spuiten? Neem contact met ons op! Ben u een particuliere klant en wilt u een afspraak maken op 1 van onze vestigingen of meer informatie over uw schade? Neem dan contact op met de vestiging van uw keuze door hieronder de juiste vestiging te selecteren. U komt dan op de site van de betreffende vestiging terecht.

Al onze spotrepair vestigingen op een rij:

Schadenet Almere Stad

Randstad 22-31
1316 BR Almere
Tel. 036-5343410
almere.stad@schadenet.nl

Schadenet Stokvis Almere

Bakkenzuigerstraat 21
1333HA Almere Buiten
Tel. 036-5403563
stokvis.almere@schadenet.nl

A-Point Autoschade Almere

Damsluisweg 73
1332 EB Almere Buiten
Tel. 036 - 546 33 90
almere@a-pointautoschade.nl

Schadenet Stokvis Amsterdam

Lemelerbergweg 36 D
1101AH Amsterdam
Tel. 020-3651078
Stokvis.Amsterdam@schadenet.nl

Porsche Centrum Amsterdam Schade

Sijsjesbergweg 50
1105 AL Amsterdam
Tel. 020 491 1911
schade@porscheschadeamsterdam.nl.

Schadenet Amsterdam Westpoort

Accason 3
1046 CG Amsterdam
Tel. 020-6133457
amsterdam.westpoort@schadenet.nl

A-point Autoschade Amsterdam

Kollenbergweg 11
1101 AR Amsterdam
Tel. 020 - 430 16 90
amsterdam@a-pointautoschade.nl

First Class Autoschade

Corridor 13
3621 ZA Breukelen
Tel. 0346-237027
breukelen@schadenet.nl

Schadenet Reco

Beijnesweg 12
2031 BB Haarlem
Tel. 023-5535959
reco@schadenet.nl

Schadenet Centraal Haarlem

Hendrik Figeeweg 55
2031 BJ Haarlem
Tel. 023-5319299
centraal@schadenet.nl

Schadenet Heemstede

Nijverheidsweg 24
2102 LL Heemstede
Tel. 023-5292550
heemstede@schadenet.nl

Schadenet Stokvis Hoofddorp

Robijnlaan 4
2132WX Hoofddorp
Tel. 023-5630000
stokvis@schadenet.nl

Schadenet Vaneman en Van Kouwen Hoofddorp

Noordmeerstraat 14
2131AD Hoofddorp
Tel. 023-5611334
van.kouwen.hoofddorp@schadenet.nl

Schadenet Lelystad

Schroefstraat 1
8223 EC Lelystad
Tel. 0320-286070
lelystad@schadenet.nl

Schadenet Lotte

Kwadijkerkoogweg 7
1442 LA Purmerend
Tel. 0299-429507
lotte@schadenet.nl

Schadenet Sassenheim

Anton Philipsweg 11
2171 KX Sassenheim
Tel. 0252-216750
sassenheim@schadenet.nl

Schadenet Kasius

Broekerdreef 80
1991 AZ Velserbroek
Tel. 023-5376652
kasius@schadenet.nl

Schadenet Stuivenberg Weesp

Flevolaan 31
1382JX Weesp
Tel. 0294-480083
stuivenberg@schadenet.nl

Waarom spotrepair bij RECO

  • Restylen
  • Spot repair
  • Uitdeuken zonder spuiten
  • Bij u op locatie
  • Goedkope herstel methodes
  • Vakkundig, snel en betrouwbaar