Velgenreparatie

U kunt nu ook bij Reco Automotive terecht voor velgenreparatie. Wij voeren allerlei soorten reparaties uit. Zo kunnen wij voor u de velgen richten: Trilt de auto tijdens het rijden, dan is dat in de meeste gevallen te wijten aan een verbogen velg. Wij repareren de velg door hem te richten met de beste technieken en apparatuur. Eventuele roestcorrosie en oude laklagen verwijderen we door de velg te stralen. Daarbij lakken wij de velgen middels het milieuvriendelijke verfproces poedercoaten. Wij beschermen de lak van de onderdelen met een keramische coating. Zo gaat de lak een stuk langer mee. 

Velgenreparatie: poedercoaten

Poedercoaten is een milieuvriendelijk verfproces, waarbij het poeder elektrostatisch geladen wordt. Hierdoor hecht de poeder zich uitstekend aan de velgen. Dit proces is milieuvriendelijk, omdat er geen oplosmiddelen vrijkomen. Voor dit proces zijn namelijk geen schadelijke chemische additieven nodig om de lak aan de velg te laten hechten. Daarnaast kan het overtollige poeder hergebruikt worden. Poedercoaten biedt uw velgen een zeer goede bescherming tegen corrosie en extreme weersomstandigheden.

Keramische coating

Naast poedercoaten, stralen en het richten van velgen kunt u ook bij ons terecht voor een keramische coating voor uw velgen. De keramische coating beschermt de lak tegen UV-straling, regen en vuil. Dankzij de keramische coating wordt de lak van de auto extra goed beschermd. Hierdoor blijft de lak langer glanzen. Heeft u interesse in velgenreparatie van Reco Automotive? Wij helpen u graag! Neem contact met ons op en bespreek samen met ons de mogelijkheden. Ben u een particuliere klant en wilt u een afspraak maken op 1 van onze vestigingen of meer informatie over uw schade? Neem dan contact op met de vestiging van uw keuze door hieronder de juiste vestiging te selecteren. U komt dan op de site van de betreffende vestiging terecht.

Al onze velgenreparatie vestigingen op een rij:

Schadenet Almere Stad

Randstad 22-31
1316 BR Almere
Tel. 036-5343410
almere.stad@schadenet.nl

Schadenet Stokvis Almere

Bakkenzuigerstraat 21
1333HA Almere Buiten
Tel. 036-5403563
stokvis.almere@schadenet.nl

A-Point Autoschade Almere

Damsluisweg 73
1332 EB Almere Buiten
Tel. 036 - 546 33 90
almere@a-pointautoschade.nl

Schadenet Stokvis Amsterdam

Lemelerbergweg 36 D
1101AH Amsterdam
Tel. 020-3651078
Stokvis.Amsterdam@schadenet.nl

Porsche Centrum Amsterdam Schade

Sijsjesbergweg 50
1105 AL Amsterdam
Tel. 020 491 1911
schade@porscheschadeamsterdam.nl.

Schadenet Amsterdam Westpoort

Accason 3
1046 CG Amsterdam
Tel. 020-6133457
amsterdam.westpoort@schadenet.nl

A-point Autoschade Amsterdam

Kollenbergweg 11
1101 AR Amsterdam
Tel. 020 - 430 16 90
amsterdam@a-pointautoschade.nl

First Class Autoschade

Corridor 13
3621 ZA Breukelen
Tel. 0346-237027
breukelen@schadenet.nl

Schadenet Reco

Beijnesweg 12
2031 BB Haarlem
Tel. 023-5535959
reco@schadenet.nl

Schadenet Centraal Haarlem

Hendrik Figeeweg 55
2031 BJ Haarlem
Tel. 023-5319299
centraal@schadenet.nl

Schadenet Heemstede

Nijverheidsweg 24
2102 LL Heemstede
Tel. 023-5292550
heemstede@schadenet.nl

Schadenet Stokvis Hoofddorp

Robijnlaan 4
2132WX Hoofddorp
Tel. 023-5630000
stokvis@schadenet.nl

Schadenet Vaneman en Van Kouwen Hoofddorp

Noordmeerstraat 14
2131AD Hoofddorp
Tel. 023-5611334
van.kouwen.hoofddorp@schadenet.nl

Schadenet Lelystad

Schroefstraat 1
8223 EC Lelystad
Tel. 0320-286070
lelystad@schadenet.nl

Schadenet Lotte

Kwadijkerkoogweg 7
1442 LA Purmerend
Tel. 0299-429507
lotte@schadenet.nl

Schadenet Sassenheim

Anton Philipsweg 11
2171 KX Sassenheim
Tel. 0252-216750
sassenheim@schadenet.nl

Schadenet Kasius

Broekerdreef 80
1991 AZ Velserbroek
Tel. 023-5376652
kasius@schadenet.nl

Schadenet Stuivenberg Weesp

Flevolaan 31
1382JX Weesp
Tel. 0294-480083
stuivenberg@schadenet.nl

Waarom kiezen voor RECO Automotive

  • Al meer dan 50 jaar ervaring
  • Complete service
  • Herstellen van meer dan 25.000 schades per jaar
  • Persoonlijk, snel en kundig
  • Kwaliteit tegen scherpe prijs
  • Altijd bij u in de buurt